Sztachety plastikowe z winylu i ich przewagi w zastosowaniu

Sztachety plastikowe drewnopodobne Ogrodzenia plastikowe drewnopodobne

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie wybierają ogrodzenia plastikowe przypominające drewno. Sztachety plastikowe do ogrodu Po pierwsze, można cieszyć się takim samym wyglądem ogrodzenia, jak w przypadku budynku o konstrukcji drewnianej. Po drugie, ogrodzenia z tworzyw drewnopodobnych będą trwalsze niż drewniane. Niektóre gatunki drewna gniją po kilku sezonach, ale inne nigdy nie będą wymagały impregnacji. Można wybrać między innymi PolyVinyl lub Illusions Vinyl.

Iluzje Winyl

Płot winylowy Illusions to 100% czystego, dziewiczego winylu. Posiada certyfikat zgodności z normą bezpieczeństwa F964-13 obowiązującą na Florydzie. Ogrodzenie to posiada wiodący w branży standard zachowania koloru. I po prostu dobrze wygląda. Oto przykład, jak wygląda ogrodzenie z prawdziwego drewna. A jeśli nie jesteś zadowolony z trwałości koloru, możesz dostosować ogrodzenie za pomocą aplikacji na urządzenie mobilne.

Materiał winylowy jest niezwykle trwały i praktycznie nie wymaga konserwacji. Nie trzeba go malować ani naprawiać, jeśli zostanie uszkodzony przez spadające drzewa. Jest także odporny na farbę i graffiti. Jeśli martwisz się o środowisko, winyl nie jest dobrym wyborem. Wynika to z faktu, że winyl jest toksyczny i nie można go poddać recyklingowi. Gdy trafia na wysypisko śmieci, pozostaje toksyczny i zanieczyszcza środowisko. Dlatego w miarę możliwości należy unikać instalowania ogrodzeń z winylu.

Ciemny orzech włoski

Osoby, które chcą odgrodzić swoje podwórko, a jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo zwierzętom domowym i dzieciom, powinny rozważyć instalację ogrodzenia z tworzywa sztucznego przypominającego drewno orzechowe. Ten typ ogrodzenia jest dostępny w różnych wysokościach od trzech do ośmiu stóp. Można go stosować w obiektach mieszkalnych i komercyjnych, a jego wygląd przypomina drewno bez konieczności regularnej konserwacji, takiej jak malowanie czy zwalczanie szkodników. Panel ogrodzenia prywatności jest dostępny wyłącznie w hurtowni Vinyl Fence.

Drewno orzecha włoskiego jest ciemne i może mieć kolor od głębokiej czekolady po intensywną kawę. Jest to jedyne ciemne drewno występujące w Ameryce Północnej, a jego głębokie odcienie można znaleźć tylko w jego środkowej części, zwanej twardzielą. Możliwe jest znalezienie kawałków o jaśniejszych odcieniach w pobliżu bielu, czyli najbardziej zewnętrznej części drzewa. Drewno to ma również żółtoszary kolor, co sprawia, że jest dobrym wyborem na panele ogrodzeniowe.

PolyVinyl

Przy wyborze ogrodzenia z tworzywa sztucznego przypominającego drewno winylowe ważne jest, aby wybrać odpowiedni materiał dla swojego domu. Chociaż ogrodzenia winylowe są niezwykle trwałe, nie są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Pługi śnieżne lub wietrzne warunki mogą spowodować oderwanie się sztachet, ale na szczęście można je szybko i łatwo złożyć z powrotem. Większość właścicieli domów jest w stanie wykonać te naprawy samodzielnie w ciągu kilku minut. Jeśli jednak posiadasz ogrodzenie drewniane, warto wezwać fachowca, który wykona tę pracę.

Ogrodzenia winylowe wymagają mniej zabiegów konserwacyjnych niż ogrodzenia drewniane. Są praktycznie bezobsługowe, nie wypaczają się, nie pękają ani nie łuszczą. Ogrodzenia winylowe są również niezwykle łatwe w czyszczeniu. Wystarczy raz w roku przetrzeć je szmatką, aby wyglądały jak nowe. A ponieważ nie ma w nich słojów drewna, nie przyciągają szkodników ani drzazg. To sprawia, że jest to doskonały wybór dla osób posiadających psa lub kota.

Ogrodzenia z tworzywa sztucznego przypominającego drewno PolyVinyl to doskonały wybór dla domów z dziećmi, zwierzętami domowymi lub ogrodami. Materiał winylowy jest wytrzymały i będzie służył przez długi czas. Z kolei drewno w końcu zbutwieje, co sprawi, że będzie wyglądało nieatrakcyjnie. Jednak rodzaj użytego drewna ma wpływ na jego trwałość. Niektóre gatunki drewna są strukturalnie zdrowe i odporne na gnicie, ale inne są bardziej podatne na wypaczanie i gnicie.

Ogrodzenia z tworzywa sztucznego przypominającego drewno wymagają więcej konserwacji niż ich winylowe odpowiedniki. Jeśli mieszkasz w klimacie, w którym drewno gnije i musisz często myć ogrodzenie, naprawa tego materiału może być trudna. Ponadto większość ogrodzeń winylowych jest dostarczana w dużych panelach, co utrudnia wymianę tylko jednej deski. Z drugiej strony, drewno wymaga rutynowego czyszczenia i bejcowania, więc regularna pielęgnacja jest niezbędna. Wymiana jednej lub dwóch desek jest stosunkowo bezproblemowa.

Iluzje

Ogrodzenia Grand Illusions Vinyl WoodBond posiadają fakturę słojów drewna, która imituje wygląd drewna, ale nie wymaga konserwacji. Nowy wzór słojów drewna Driftwood (W106) został zaprojektowany tak, aby naśladować starannie postarzony płot prywatny z białego cedru wschodniego przy minimalnych wymaganiach konserwacyjnych. Dostępny jest w 35 kolorach i 6 słojach drewna. Można również wybierać spośród różnych kolorów słojów drewna, aby jak najlepiej dopasować je do wyglądu zewnętrznego domu.

Ogrodzenie Grand Illusions Vinyl Fence oferuje 5 realistycznie wyglądających kolorów słojów drewna: Mahoń, Orzech, Palisander, Wschodni Biały Cedr i Driftwood. Ogrodzenie Grand Illusions Vinyl WoodBond jest łatwe w montażu dzięki panelom winylowym i słupkom. Seria Grand Illusions Vinyl WoodBond charakteryzuje się matowym wykończeniem o niskim połysku. Seria Grand Illusions Vinyl WoodBond ma szeroką gamę kolorów i może być dostosowana do każdego schematu kolorystycznego.

Płot winylowy Illusions to doskonały wybór dla posesji mieszkalnych. Nie wymaga konserwacji i jest dostępny w różnych kolorach i wzorach słojów drewna. A ponieważ jest wykonany w 100% z dziewiczego winylu, nie będzie się wypaczać, gnić ani pękać. Wzór słojów drewna będzie trwały przez lata, a ogrodzenie zachowa realistyczny wygląd, bez obaw o konserwację. Firma Eastern Fence produkuje ogrodzenia winylowe Illusions.

Ogrodzenie Grand Illusions Vinyl Fence to produkt winylowy klasy premium wykonany w 100% z czystego, dziewiczego winylu. Jego matowe wykończenie zapobiega odbarwieniom w dłuższym okresie czasu. Każde ogrodzenie ma matowe wykończenie o niskim połysku i może być dostosowane do każdego domu. Te ogrodzenia winylowe są dostępne w postaci wstępnie zmontowanych paneli i w różnych wykończeniach słojów drewna. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości winylu ogrodzenia te są trwałe i długowieczne.

Iluzje Cedr

Ogrodzenie Illusions Vinyl Fence to ogrodzenie winylowe wykonane tak, aby przypominało prawdziwe drewno. Ogrodzenia te można kupić bezpośrednio od producenta lub od sprzedawcy detalicznego. Można wybierać spośród wielu stylów i kolorów, takich jak biały płot piknikowy, drewniany płot prywatny lub płot na każdą pogodę. Można nawet wybierać spośród pięciu autentycznych wzorów drewnopodobnych. Jeśli chcesz nadać swojemu ogrodzeniu bardziej naturalny wygląd, możesz dodać sztuczne cedrowe obramowanie lub prawdziwą drewnopodobną górną sztachetę.

Seria ogrodzeń Illusions Vinyl Fence jest dostępna w 35 różnych kolorach, z sześcioma wykończeniami drewnopodobnymi. Daje to możliwość dopasowania dowolnego koloru. Ten drewnopodobny plastikowy płot ma matowe wykończenie o niskim połysku i jest dostępny w obu stylach mieszkalnych i komercyjnych. To ogrodzenie winylowe jest również wykonane z materiałów wysokiej jakości, więc jest to dobry wybór dla całego podwórka.

Inną serią ogrodzeń wykonanych z winylu jest Grand Illusions Vinyl WoodBond. Seria ta oferuje pięć realistycznych kolorów ogrodzeń drewnianych, w tym mahoń, orzech włoski, palisander i cedr wschodni biały. Panele są łatwe w montażu i dostarczane z wstępnie przyciętymi szablonami. Łatwo je zamontować przy użyciu słupków i paneli winylowych. Ogrodzenia te są również łatwe w utrzymaniu, nie wymagają konserwacji.

Płot winylowy Illusions to najlepszy wybór dla Twojej posesji. Wykonane w 100% z dziewiczego winylu, nie wymaga konserwacji, nie gnije i nie wypacza się. Jest łatwy w montażu i posiada dożywotnią gwarancję na stalowe sztachety. Firma oferuje bezpłatną wycenę instalacji. Są one również bardzo przystępne cenowo, co czyni go doskonałym wyborem dla każdej nieruchomości mieszkalnej. Illusions Vinyl Fence jest również łatwy w instalacji.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: biuro@ogrodzeniaplastikowe.pl