Sztachety plastikowe dlaczego by skorzystasz.

Sztachety plastikowe drewnopodobne Ogrodzenia plastikowe drewnopodobne a ogrodzenia plastikowe winylowe drewnopodobne

Jeśli chcesz zainstalować nowe ogrodzenie na swoim podwórku, możesz zdecydować się na ogrodzenie z tworzywa sztucznego przypominającego drewno lub ogrodzenie z tworzywa sztucznego przypominającego drewno Vinyl. Sztachety plastikowe do ogrodu Na rynku można znaleźć wiele różnych drewnopodobnych ogrodzeń plastikowych, w tym ogrodzenia Trex i Illusions Vinyl. Istnieją jednak zalety i wady obu typów ogrodzeń, a wybór odpowiedniego będzie zależał od indywidualnych potrzeb i budżetu.

Ogrodzenia plastikowe winylowe drewnopodobne

Oprócz zapewnienia prywatności, ogrodzenia z plastiku przypominającego drewno z winylu są również trwałe. Ogrodzenie z plastiku drewnopodobnego może przetrwać 50 lat lub dłużej, ale ogrodzenia z winylu zaczynają się rozpadać po roku i zaczynają gnić. Ogrodzenie winylowe ma także krótszą żywotność niż drewniane i nie można go poddać recyklingowi, przez co pozostaje zanieczyszczone na wysypiskach śmieci. Jednak ogrodzenia z tworzyw sztucznych drewnopodobnych z winylu to świetny wybór dla właścicieli domów, którzy chcą zmniejszyć wpływ swojego domu na środowisko.

Niezależnie od tego, czy rozważasz wybór ogrodzenia drewnianego, czy wykonanego z tworzywa sztucznego przypominającego winyl, ważne jest, aby wiedzieć, ile będzie kosztować każdy z tych materiałów. Ogrodzenia winylowe są tańsze od drewnopodobnych, ponieważ proces ich produkcji jest łatwiejszy i tańszy. Z kolei ogrodzenia plastikowe drewnopodobne są lepsze w przypadku posesji, na których szczeka pies. Ogrodzenia winylowe są również dostępne w wersji kompozytowej, która jest połączeniem plastiku i drewna pochodzących z recyklingu. W rezultacie otrzymujemy ogrodzenie, które wygląda jak drewniane, a jednocześnie posiada wszystkie zalety ogrodzeń winylowych.

Jeśli chcesz, aby ogrodzenie wyglądało naturalnie, rozważ cedr, który jest doskonałym wyborem, ale jest też droższy od tarcicy impregnowanej ciśnieniowo. Cedr jest produktem naturalnym i zawiera olejki, które odstraszają owady. Ogrodzenia cedrowe są zwykle impregnowane środkiem uszczelniającym, który chroni drewno i wzmacnia kolor. Ogrodzenia winylowe są tańsze niż drewniane, ale ich utrzymanie jest znacznie bardziej kosztowne. Niezależnie od tego, czy wybierzesz drewno czy winyl, będziesz zadowolony z podjętej decyzji, jeśli masz zamiar kupić nowe ogrodzenie.

Chociaż ogrodzenia drewniane mogą być trwalsze niż winylowe, ogrodzenie drewnopodobne będzie wymagało malowania. Płot drewnopodobny można pomalować i wkomponuje się on w krajobraz, podczas gdy winyl nie jest tak trwały. Dodatkowo, winyl jest odporny na owady i warunki atmosferyczne, więc będzie trwalszy. Ogrodzenie drewnopodobne zapewnia również większą prywatność. Ogrodzenie winylowe ma wiele zalet w porównaniu z drewnianym: prywatność, trwałość i przystępną cenę.

Ogrodzenia Trex

Ogrodzenia Trex to produkty kompozytowe wykonane z mieszanki drewna i plastiku pochodzącego z recyklingu. Materiał ten jest odporny na owady i trudne warunki atmosferyczne. Jego kolory pozostają żywe przez wiele lat i nie wymagają konserwacji. W rzeczywistości jest to ogrodzenie wybierane przez wiele zarządów osiedli mieszkaniowych i innych stowarzyszeń właścicieli domów w regionie miejskim. Jego zalety przeważają nad wadami. W tym artykule omówimy niektóre z głównych różnic między ogrodzeniami Trex a ogrodzeniami z tworzyw drewnopodobnych.

Ogrodzenia Trex są wykonane w 95% z materiałów pochodzących z recyklingu. Jest trwałe, dostępne w trzech naturalnych kolorach i przyjazne dla środowiska. Firma została założona w 1996 roku i początkowo produkowała tarasy kompozytowe. Ich tarasy kompozytowe były piękne, trwałe i przyjazne dla środowiska. Opatentowany materiał wykorzystywany do produkcji ogrodzeń Trex został później zastosowany w ogrodzeniach. Był to pierwszy krok w rozwoju ogrodzeń z tworzywa sztucznego przypominającego drewno.

Ogrodzenia i bramy firmy Trex są nie tylko ekologiczne, ale także wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. W rzeczywistości drewno używane do produkcji ogrodzeń Trex składa się z ponad 140 000 plastikowych toreb poddanych recyklingowi. To lepsze niż pozostawienie plastiku w oceanie! Ponadto, w przeciwieństwie do drewna, firma Trex nigdy nie musiała ścinać drzew, aby stworzyć swoje produkty. Do produkcji używa się pyłu z piły pochodzącego z odzyskanego drewna. To ekologiczny sposób na ogrodzenie swojego podwórka!

Instalując ogrodzenie kompozytowe Trex, należy wziąć pod uwagę następujące zalety: trwałość. W przeciwieństwie do ogrodzeń metalowych lub z siatki łańcuchowej, to ogrodzenie nie wchłania wilgoci. Dzięki temu nie gnije, nie wypacza się, a nawet nie rdzewieje. Nie wymaga też corocznego uszczelniania wodą ani konserwacji. Ogrodzenie to jest trwałe i będzie służyć przez 25 do 40 lat. Dodatkową zaletą jest to, że posiada funkcję ochrony prywatności, która wygląda tak samo od przodu i od tyłu.

Iluzje Winyl

Drewnopodobne ogrodzenia plastikowe Illusions są produkowane zgodnie z tymi samymi standardami, co pozostałe produkty ogrodzeniowe firmy. Wykorzystuje się w nich 100% dziewiczego winylu i poddaje się je takiemu samemu rygorystycznemu procesowi kontroli jakości. Można wybrać jeden z 35 kolorów Grand Illusions i 5 kolorów drewnopodobnych dla swojego ogrodzenia. A ponieważ są one produkowane w USA, mają gwarancję trwałości przez dziesięciolecia.

Linia ogrodzeń winylowych Illusions jest produkowana w USA w najnowocześniejszych zakładach. Są zgodne z normą F964-13, spełniają standardy jakości VMA i posiadają certyfikat Miami-Dade 75MPH do wysokości 8 stóp. Są one również produkowane z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie trwałości kolorów w branży. Nie wspominając o tym, że są po prostu fajne. To doskonały wybór dla Twoich potrzeb w zakresie ogrodzeń.

Ogrodzenia winylowe Grand Illusions to doskonały wybór dla każdego, kto szuka niedrogiego ogrodzenia wysokiej jakości. Paleta ponad 35 kolorów ogrodzenia zawiera realistyczne wykończenia słojów drewna, które imitują wygląd i odczucie drewna. Jeśli masz problem z wyborem koloru, ogrodzenie Grand Illusions Vinyl Fencing ma matowe wykończenie, które jest łatwe do zastosowania. W przypadku ogrodzeń winylowych Grand Illusions można mieszać i dopasowywać kolory, a nawet zamówić ogrodzenie w niestandardowym kolorze, aby dopasować je do drewna istniejącego na posesji. Do nowego ogrodzenia Grand Illusions Vinyl Fencing można również dodać produkty Eastern Ornamental Aluminum Fence Products i System21 Chain Link Fence Products.

Ogrodzenia Illusions Vinyl są wykonane w 100% z dziewiczego winylu. Praktycznie nie wymagają konserwacji, nie wypaczają się ani nie gniją. Mają przystępną cenę i są łatwe w montażu. Co najlepsze, posiadają dożywotnią gwarancję. Ogrodzenia winylowe Illusions objęte są również dożywotnią gwarancją na stalowe sztachety. Nie ma potrzeby zadowalać się tańszym ogrodzeniem ze względu na koszty.

Ciemny orzech włoski

Jeśli szukasz ogrodzenia przypominającego drewno, które nie wymaga bieżącej konserwacji, to dobrze trafiłeś. Ogrodzenie Mocha Walnut Wood Grain Privacy Fence to doskonała propozycja na ogrodzenie podwórka. Dostępne w panelach o wysokości trzech stóp z kratą, to ogrodzenie prywatności będzie pasować do wyglądu Twojego podwórka doskonale. Panel ogrodzeniowy Mocha Walnut Privacy Fence jest idealny do użytku domowego lub komercyjnego. Ten typ ogrodzenia jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne i jest dostępny wyłącznie za pośrednictwem hurtowni Vinyl Fence.

Chociaż drewno orzechowe z czasem zmienia kolor, nie zmienia go tak drastycznie jak niektóre inne rodzaje drewna. Wykończenie olejem pomaga temu zapobiec. Wykończenie olejowe nasyca usłojenie i nadaje drewnu lekko miodowy kolor, który rozwija się stopniowo w miarę starzenia się drewna. Ekspozycja na słońce również lekko rozjaśni drewno. Jednak za wszelką cenę należy unikać ciemniejszego wykończenia. Drewnopodobne ogrodzenie plastikowe w kolorze ciemnego orzecha jest doskonałym wyborem, jeśli Twój dom ma słoneczne podwórko.

Iluzje Winyl WoodBond

Ogrodzenie Illusions Vinyl WoodBond oferuje wygląd drewna i jest produkowane zgodnie z tymi samymi wysokimi standardami, co inne produkty Illusions. Każdy element jest wykonany w 100% z dziewiczego winylu i podlega temu samemu rygorystycznemu programowi kontroli jakości. Ponadto, ogrodzenia winylowe Illusions są bardzo trwałe i dostępne w wielu różnych kolorach. Możesz wybrać spośród wielu stylów, kolorów i materiałów, w tym 5 autentycznych drewnopodobnych, aby dodać styl i piękno do swojej nieruchomości.

Grand Illusions Vinyl WoodBond oferuje 5 różnych realistycznych kolorów ogrodzeń drewnianych, w tym palisander, orzech włoski i mahoń. Każdy z tych kolorów ogrodzenia jest dostępny w różnych stylach słojów, co daje swobodę dopasowania go do dowolnego schematu kolorystycznego lub wzorniczego. Jego matowe wykończenie o niskim połysku sprawia, że jest łatwe w montażu i utrzymaniu. Jeśli chcesz, możesz je nawet pomalować samodzielnie.

Płot winylowy Illusions jest atrakcyjnym rozwiązaniem ogrodzeniowym o minimalnych wymaganiach konserwacyjnych. W przeciwieństwie do drewna, ogrodzenie winylowe Illusions jest w 100% z dziewiczego winylu, więc nigdy nie będzie się wypaczać ani gnić. Wszystkie kolory Grand Illusions i słoje drewna są dostępne w Illusions Vinyl. System pióro-wpust zapewnia, że panele są ze sobą połączone. Dożywotnia gwarancja jest również dostępna na stalowe sztachety, co sprawia, że jest to doskonały wybór dla posesji mieszkalnych.

Jeśli chcesz kupić nowe ogrodzenie winylowe, nie bój się zakupów w dużych sklepach z narzędziami. Chociaż wiele dużych sklepów z narzędziami ma w swojej ofercie ogrodzenia winylowe, ich jakość często nie jest wysoka. Podczas gdy „eksperci” w dużych sklepach mogą pracować w dziale ogrodniczym, lepsze wyniki można uzyskać w sklepach specjalistycznych. Sklepy te dysponują kompetentnym personelem, który może pomóc w wyborze odpowiedniego typu ogrodzenia dla Twoich potrzeb.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: biuro@ogrodzeniaplastikowe.pl