Płoty odporne na wszelką zimę

Płoty odporne na wszelką zimę

Zima jest wyjątkowo trudnym czasem dla ogrodzeń Poznań, szczególnie jeśli jest mroźna. Długofalowe opady śniegu, wiatry, zamiecie a także mrozy rodem z Syberii przeżyją wyłącznie najmocniejsi. Do takich z mocniejszych ogrodzeń należą panele ogrodzeniowe ocynkowane. To Zn sprawia, że te płot przetrzyma wiele lat.
Panele ogrodzeniowe posiadają gwarancję odporności. Z powodu wykorzystania uprzednio wspomnianego procesu ocynkowania, polegającego na „kąpieli” elementów ze stali w ciekłym cynku o temperaturze 440-460 stopni C. Wówczas na powierzchni stali występuje proces dyfuzji. Stal i cynk komponują wspólną warstwę stopową, na jakiej odkłada się jeszcze warstwa czystego cynku. Powłoka stopowa powoduje, iż warstwa Zn jest nierozłącznie sklejona ze stalowym podłożem, a panel ogrodzeniowy odporny jest na rdzewienie.
Ocynkowywane przęsło na płot wolno tez elektrostatycznie malować, co dodaje mu bardziej ładny wygląd. Najbardziej trwałe lakiery proszkowe w bogatej kolorystyce spośród palety RAL dodatkowo podwyższają wytrzymałość płotu panelowego na rdzewienie. Farby proszkowe są w pełni bezpieczne dla człowieka a także środowiska. W procesie malowania sztachet nie stosuje się żadnych szkodliwych rozpuszczalników, oraz w końcowym procesie hartowania skorupy nie występuje emisja szkodliwych substancji do atmosfery.
Wybierając przęsła ogrodzeniowe ocynkowane jesteśmy tym samym nie tylko pro ekologiczni, objawiamy się też daleko idącym pragmatyzmem. Wysoko gatunkowy panel ogrodzeniowy nie ulegnie korozji, nie zmieni kształtu, nie pęknie, natomiast jego odcień nie zmienia się i będzie cieszył nasze oczy przez długie lata.

Dodaj komentarz