Odzyskiwanie danych która efektywność? i jakie są opłaty.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane lub utracone pliki z Androida

Jeśli masz urządzenie z systemem Android i nie jesteś w stanie przywrócić utraconych danych, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Androida. To oprogramowanie jest dostępne za darmo i może odzyskać dane z większości urządzeń z systemem Android. Programy te mają łatwe w użyciu interfejsy i obsługują większość urządzeń z systemem Android. Mogą również skanować i wyświetlać podgląd plików przed ich odzyskaniem.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych android

Jeśli usunąłeś wiele plików ze swojego urządzenia z systemem Android i chcesz je odzyskać, darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych Androida może Ci w tym pomóc. To oprogramowanie może pomóc Ci odzyskać usunięte pliki z różnych urządzeń z systemem Android. Jest dostępny zarówno w wersji płatnej, jak i bezpłatnej. Nie działa jednak na urządzeniach Apple Mac. Przed uruchomieniem tego oprogramowania, musisz najpierw zakorzenić swoje urządzenie z systemem Android. Po wykonaniu tej czynności możesz wyświetlić podgląd odzyskanych plików. Możesz także wybrać pliki, które chcesz zapisać, a następnie zapisać je na swoim komputerze lub w witrynie FTP.

Szukając darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych na Androida, należy szukać takiego, które oferuje kompleksowe funkcje odzyskiwania. Oprogramowanie do odzyskiwania danych powinno być w stanie odzyskać różne typy plików, w tym filmy i zdjęcia. Oprogramowanie powinno być również kompatybilne z różnymi typami urządzeń z systemem Android. Powinno również oferować wsparcie 24/7. Ponadto powinien być łatwy do pobrania i użytkowania.

Telefony z systemem Android nie mają automatycznego kosza na śmieci. Jednak sprytni programiści stworzyli wiele aplikacji, które rozwiązują wiele różnych problemów związanych z utratą danych. Chociaż możesz odzyskać dane z kopii zapasowych za pomocą bezpłatnego oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych, będziesz musiał zapłacić za oprogramowanie do odzyskiwania danych, jeśli nie masz kopii zapasowej.

Oprócz przywracania utraconych zdjęć, oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może również przywrócić usunięte wiadomości. Oferuje również moduł do przywracania utraconych kontaktów. Wybierz „skanuj w poszukiwaniu kontaktów” i pozwól, aby oprogramowanie wyszukało utracone kontakty. Gdy program znajdzie kontakty, wyświetli je i wyświetli monit o ich zapisanie.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych android będzie również odzyskać usunięte pliki. Android uważa usunięte miejsce na pliki jako puste, dopóki nie zostanie zapisany nowy plik. Usunięte pliki są zatem utracone, ponieważ urządzenie nie ma kosza. Dlatego najlepszym sposobem na odzyskanie usuniętych plików jest użycie oprogramowania do odzyskiwania danych Android.

iCare Data Recovery to najlepsze darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida. Ma wiele funkcji, które są bezpłatne, takie jak możliwość podglądu plików Xls / Doc przed ich przywróceniem. Należy jednak pamiętać, że nie obsługuje on plików wideo. Najlepsze darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida nie będzie miało wszystkich tych funkcji.

Jeśli straciłeś swoje ważne dane, darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida może pomóc Ci odzyskać je szybko i łatwo. Jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android i może przywrócić usunięte dokumenty i zdjęcia. Może również odzyskać utracone kontakty i dzienniki połączeń. Ma łatwy w użyciu interfejs i działa z wieloma popularnymi telefonami.

Obsługuje większość urządzeń z systemem Android

Android to szeroko stosowany mobilny system operacyjny, który oferuje użytkownikom wiele funkcji. Platforma ta została opracowana przez grupę firm o nazwie Open Handset Alliance, która obejmowała Qualcomm, Broadcom, Intel, Samsung, Motorola, Nvidia, Texas Instruments i inne. Został stworzony w celu zapewnienia darmowej, otwartej platformy dla urządzeń mobilnych. Android jest w stanie zapewnić haptyczne sprzężenie zwrotne i obsługuje większość urządzeń z systemem Android.

Łatwy w użyciu

Jeśli masz usunięte lub utracone pliki z telefonu z systemem Android, możesz je łatwo odzyskać za pomocą łatwego w użyciu oprogramowania do odzyskiwania danych. Programy te mogą skanować kartę pamięci telefonu i przywrócić usunięte lub utracone dane w różnych formatach. Większość z tych programów obsługuje wiele typów plików, w tym dokumenty, zdjęcia i kontakty. Co więcej, pozwalają one na podgląd danych przed ich odzyskaniem. Możesz łatwo zlokalizować i podejrzeć swoje ważne dane za pomocą opcji podglądu.

W Internecie dostępnych jest kilka narzędzi do odzyskiwania danych, które można wykorzystać do odzyskania utraconych danych. Ważne jest, aby upewnić się, że masz wystarczająco dużo miejsca w telefonie przed użyciem łatwego w użyciu oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Aby tego uniknąć, najlepiej jest regularnie tworzyć kopie zapasowe danych. Możesz również upewnić się, że masz wystarczająco dużo miejsca na karcie microSD. Przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania możesz usunąć wszystkie aplikacje, które zajęły miejsce w telefonie. Po wykonaniu tych czynności możesz podłączyć telefon do komputera przez USB i przywrócić utracone pliki. W systemach operacyjnych komputerów stacjonarnych podłączenie telefonu przez USB powinno być łatwe. Następnie można wysunąć kartę microSD lub włożyć czytnik kart. Stamtąd możesz przeglądać swoje usunięte dane za pomocą menedżera plików komputera.

Możesz również użyć dysków zewnętrznych, aby odzyskać utracone dane. Musisz jednak upewnić się, że dysk zewnętrzny ma wystarczającą liczbę portów USB i obsługuje urządzenia peryferyjne. Dodatkowo, prędkość transferu danych zależy od wybranego nośnika pamięci. Na przykład, jeśli chcesz przywrócić swoje dane z karty SD, powinieneś zainstalować oprogramowanie do odzyskiwania danych, które pomoże Ci odzyskać utracone dane.

Istnieje wiele aplikacji dostępnych do odzyskiwania danych z telefonów z systemem Android. Niektóre z nich są darmowe, podczas gdy inne wymagają zrootowania telefonu i wejścia w tryb debugowania USB. Jeśli szukasz bardziej wszechstronnego oprogramowania, możesz sprawdzić odzyskiwanie danych z Androida firmy MyJad. Jest to potężny program, który działa z prawie każdym urządzeniem z systemem Android. Pozwala również na podgląd usuniętych plików, abyś mógł je odzyskać.

Wybierając program do odzyskiwania danych na Androida, będziesz chciał wziąć pod uwagę czas i doświadczenie. Szybsze oprogramowanie może być lepsze dla osób z technicznym wykształceniem, podczas gdy proste narzędzie może być wystarczające dla reszty z nas. I nie zapomnij szukać funkcji bezpieczeństwa, jak również. Nie chcesz ryzykować swojej prywatności z plikami telefonu.

Oprogramowanie może być używane na telefonach z systemem Android różnych producentów. Obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Jest łatwy w użyciu i może nawet zapisać usunięte zdjęcia. Obsługuje również odzyskiwanie danych z uszkodzonych i złamanych urządzeń z systemem Android. Jest nawet opcja, która pozwala wybrać, które typy danych chcesz odzyskać.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: akte@akte.com.pl