Obraz co to jest ?

Obraz co to jest ?

Obraz co to jest ?

Fascynującą podróż po świecie sztuki wypada zacząć od poznania się z podstawowymi pojęciami naukowymi. Zastanówmy się przez moment czym tak faktycznie jest malunek.
Wedle definicji malunek jest zapisem jakiś treści, które jego autor, zazwyczaj malarz pragnął przekazać. Zazwyczaj jest to płaski utwór plastyczny zrobiony za pomocą farb np. akwareli przy użyciu odmiennych technik malarskich albo graficznych. Według drugiego ujęcia malowidłem jest wydarzenie wzrokowe płaskie względnie przestrzenne.
Na tym blogu będziemy Państwu przedstawiać unikalne obrazy nowoczesne Włodzimierza Zaparta. Ów słynny polski twórca doceniany jest nie tylko przez polskich entuzjastów sztuki ale także zagranicznych.
Inspiracje do swoich obrazów nowoczesnych Pan Włodzimierz Zapart czerpie z życia, a głównie natchną go spotkania z ludźmi. Jego nowoczesne odzwierciedlają ekscytacje oraz obecny stan ducha malarza.
Obrazy tego znanego artysty to przede wszystkim sztuka współczesna w której nie brak intensywnych barw czy efektów 3D.
Te unikalne obrazy wolno zakupić w licznych galeriach sztuki i pracowni artystycznej Pana Zaparta „Warsztaty Wyobraźni”.
Ogół zagadnień obrazów nowoczesnych W. Zaparta jest niezwykle urozmaicona gdyż ten artysta maluje obrazy nowoczesne o poniższej problematyce: abstrakcja, kwiaty, martwa natura, akty, pejzaże
postacie a także dużo innych

Dodaj komentarz