Nie wyobrażasz sobie życia bez telefonu? Zobacz jakich akcesoriów nie powinno Ci zabraknąć

Nie wyobrażasz sobie życia bez telefonu? Zobacz jakich akcesoriów nie powinno Ci zabraknąć

Jeśli posiadasz smartfona, bez którego dosłownie nie potrafisz wyobrazić sobie życia, koniecznie potrzebujesz również akcesoriów, których listę stworzyliśmy poniżej. Każdy z tych gadżetów z pewnością przyda Ci się prędzej czy później!

1. Etui

Etui jest najprostszą możliwą ochroną, jaką można zapewnić smartfonowi podczas jego codziennego użytkowania. Gumowe lub wykonane z zupełnie innego materiału etui sprawia, że Twój smartfon nie tylko wygląda świetnie, ale również jest chroniony przed uszkodzeniami wynikającymi m.in. z upadku urządzenia. Jeśli wybierzesz model etui z przednią klapką – ekran smartfona jest zabezpieczony także przed uszkodzeniami mechanicznymi wynikającymi np. z noszenia go w jednej kieszeni z kluczami czy monetami.

2. Ochrona ekranu

Bez względu na to, na jaką formę ochrony ekranu się zdecydujesz – jest to akcesorium, z którego nie możesz zrezygnować. Wybór na rynku jest naprawdę duży: szkła hartowane, folie ochronne (również w płynie!) i inne. Wszystkie one mają jeden cel: zabezpieczyć ekran smartfona przed uszkodzeniami wynikającymi choćby z upadku z niewielkiej wysokości, a także przed zwykłymi zarysowaniami. Dzięki akcesorium ochronnemu na powierzchnię ekranu możesz cieszyć się optymalną pracą urządzenia znacznie dłużej.

3. Powerbank

Jeśli wiele podróżujesz i korzystasz w tym czasie ze smartfona – powerbank to absolutne must have wśród Twoich akcesoriów. Zasada działania takiego urządzenia jest bardzo prosta: działa niczym przenośny… kontakt. Wystarczy, że zadbasz o uprzednie naładowanie powerbanka i jeśli w trakcie podróży Twój smartfon ulegnie rozładowaniu bądź będzie tego bliski – po prostu podłączysz go do tego sprytnego gadżetu. Najlepsze powerbanki są na tyle pojemne, że po pełnym naładowaniu smartfona, wciąż nie są kompletnie rozładowane!

4. Słuchawki

Jeszcze kilka lat temu słuchawki były obowiązkowym elementem wyposażenia właściwie każdego smartfona. Niestety, obecnie producenci odchodzą od tej praktyki, a co za tym idzie – jeśli chcesz słuchać muzyki czy oglądać filmy w autobusie – musisz zadbać o zakup słuchawek dla siebie. Jeśli mają one służyć również do aktywności fizycznej – w szczególności polecamy modele na Bluetooth. Dzięki nim zapomnisz o takich problemach jak plączący się kabel! Taki wybór niekoniecznie musi wiązać się z utratą jakości dźwięku, jednak upewnij się przed zakupem, że rzeczywiście wybierasz model odpowiadającej Ci klasy.

5. Uchwyt do smartfona

Do samochodu lub na rower – w zależności od tego, czym się przemieszczasz. Możesz umieścić go w uchwycie i w wygodny a zarazem bezpieczny sposób korzystać z nawigacji. To bardzo wygodne rozwiązanie, za którym zatęsknisz już podczas pierwszej podróży bez uchwytu!

6. Ładowarka indukcyjna

To akcesorium, które może okazać się szczególną wygodą dla osób, których kabelki USB… w magiczny sposób „przecierają” się. Jeżeli należysz do grona tych szczęśliwców, zafunduj sobie ładowarkę indukcyjną. Dzięki niej Twój smartfon będzie ładował się bez użycia kabla USB do połączenia ze źródłem zasilania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.