Napraw iPhone’a

Czy Apple może naprawić mój iPhone?

Tak, moga. Ale jeśli Twój iPhone, iPad lub iPod Touch jest uszkodzony, nie naprawiają iPhone’ów.

Zamiast tego Apple naprawia zepsute iPady i iPod Touch w swoim sklepie. Jeśli nie chcesz kupować nowego telefonu ani płacić za wysyłkę, wymienią zepsutego iPhone’a. Ale jeśli Twój iPhone jest poza okresem gwarancji lub został uszkodzony przez przypadkowe uszkodzenie, konieczne jest bezpośrednie skontaktowanie się z Apple w celu naprawy.

Aby naprawić uszkodzony iPhone, najpierw musisz skontaktować się bezpośrednio z Apple. Mają bezpłatne numery, pod które można dzwonić. Należy również pamiętać, że lokalny sklep Apple nie oferuje tej usługi. Zamiast tego wszystkie sklepy Apple mają oddzielne działy, które mogą obsługiwać tego typu żądania naprawy. Jeśli jednak Twój uszkodzony iPhone został kupiony od autoryzowanego sprzedawcy Apple, powinien być w stanie pomóc.

Jeśli zdecydujesz się udać do autoryzowanego sprzedawcy, zapytaj go o najlepsze miejsce do naprawy zepsutego iPhone’a. Może to być ich oficjalna strona internetowa lub strona na Facebooku. Pamiętaj, że nie ma dwóch identycznych napraw, dlatego zawsze skonsultuj się z autoryzowanym sprzedawcą przed skontaktowaniem się z nim, aby dowiedzieć się, gdzie naprawić iPhone’a. Autoryzowany sprzedawca lepiej zna Twoją sprawę i ma dostęp do najlepszych części.

Warsztaty będą również prosić o podanie danych karty kredytowej, jeśli zdecydujesz się skorzystać z ich usług. Upewnij się, że usługa, z której zamierzasz korzystać, jest w pełni autoryzowana i że masz wszystkie niezbędne dokumenty, które są niezbędne do korzystania z tej usługi. Renomowany usługodawca dostarczy Ci potrzebne dokumenty, a także kartę kredytową.

Jeśli dzwonisz bezpośrednio do Apple, upewnij się, że dokładnie znają Twoją sprawę.

Osoba, z którą rozmawiasz, może nie być w stanie pomóc Ci w konkretnym przypadku. W większości przypadków osoba po drugiej stronie linii nie jest rzeczywistym pracownikiem Apple. W związku z tym nie są w stanie Ci pomóc.

Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się pójść do sklepu detalicznego Apple, pracownicy będą mogli wyjaśnić Ci, jak korzystać z narzędzi naprawczych. Jeśli jesteś w stanie podłączyć narzędzie naprawcze do odpowiedniego kabla w swoim iPhonie, będą mogli szybko dostać się do zadania naprawy. To samo dotyczy narzędzi dostarczonych z oryginalnym kablem.

Jeśli jednak potrzebujesz użyć narzędzia innej firmy, upewnij się, że jesteś w stanie zebrać wszystkie wymagane narzędzia razem. Jeśli nie masz niezbędnych narzędzi, istnieje wiele opcji, które możesz wypróbować.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z pomocy autoryzowanego sprzedawcy, zaoferuje on Ci gwarancję, gdy Twój uszkodzony iPhone zostanie przez niego naprawiony. Ważne jest, aby pamiętać o tej gwarancji, ponieważ nie chcesz, aby Twoje urządzenie było naprawiane i nie masz żadnej opcji serwisowej. W związku z tym rozejrzyj się, zanim zgodzisz się, aby autoryzowany sprzedawca naprawił uszkodzony iPhone.

Inną opcją, którą możesz wypróbować, jest uzyskanie pakietu serwisowego od autoryzowanego sprzedawcy Apple. Niektórzy sprzedawcy oferują bezpłatną wymianę zepsutego iPhone’a, jeśli nie można go w całości naprawić. Jednak są też sprzedawcy, którzy pobierają opłatę za usługi, których potrzebujesz.

Trzecią opcją, którą możesz wypróbować, jest wyszukanie autoryzowanego dostawcy usług w Twojej okolicy. Możesz przeprowadzić wyszukiwanie w Google, aby je znaleźć.

Jeśli znajdziesz autoryzowanego sprzedawcę, weź zestaw naprawczy, potrzebne narzędzia oraz zestaw naprawczy i kup online, a następnie przynieś go do sklepu. Autoryzowany sprzedawca powinien przyjść do sklepu i pokazać, jak korzystać z narzędzi potrzebnych do naprawy iPhone’a.

Nazwa firmy: IDoit – Serwis Produktów Apple Warszawa

Adres: ul. Jurija Gagarina 31, 00-754 Warszawa, mazowieckie

Telefon: 518 107 427

Strona internetowa: https://serwisproduktowapple.pl/SerwisiPhone/11promax/wymianabaterii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *